هدف

اينترنت همراه با رشد روزافزون خود، كاربردهای فراوانی در میان کاربران يافته است. امروزه اينترنت بعنوان رسانه‌ای قدرتمند در اختيار صنعت تبليغات قرار گرفته است. بدليل ويژگی ها و مزيت‌های فراوانی كه اينترنت در مقايسه با رسانه‌های سنتی دارد، تبليغات اينترنتی شاهد رشد فراوانی در طی ساليان اخير بوده است.

هدف ما فراهم کردن امکانی برای دیده شدن شما و خدماتی است که حوزه توسعه فرهنگ قومیت اصیل خود ارائه می‌دهید، حتی اگر در دورترین نقاط از شهرهای بزرگ هستید در ییلاق فضایی خواهید داشت تا خدمات خود را به کاربران و مشتریان خود معرفی کنید.

قوانین

از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در صورت تغییر در ماهیت لینک‌های آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ییلاق باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و ییلاق هیچ مسئولیتی در قبال مشکل پیش آمده ندارد.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در لینک‌های آگهی بر عهده سفارش دهنده می‌باشد و تصاویر یا محتوای لینک‌های آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

پلن‌های تبلیغاتی


کانال اختصاصی :صفحه‌ای اختصاصی برای شماست (مانند www.yeylaq.com/c/yourchannelname) که تمامی ویدئوهایی را که آپلود کرده‌اید در آن نمایش داده می‌شود. از این صفحه شخصی می‌توانید به عنوان تبلیغ لینک اختصاصی کسب و کارتان استفاده نمایید.

ویدئوی پیشفرض اختصاصی و اشتراکی :شما می‌توانید ویدئوی تبلیغاتی خود رو به عنوان ویدئوی پیشفرض نمایشگر در زمان نمایش اولیه وبسایت قرار دهید.

بنر پیشفرض اختصاصی و اشتراکی نمایشگر :شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را بر روی نمایشگر قبل از نمایش هر ویدئو قرار دهید.

سایر بنرهای پیشفرض اختصاصی و اشتراکی :شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در سایر مکان‌های تعریف شده در ییلاق قرار دهید.

کمپین تبلیغاتی :شما می‌توانید با درخواست کمپین تبلیغاتی، کسب و کار خود را بهتر به نمایش بگذارید.

درخواست جایگاه در نمایشگاه :شما می‌توانید با درخواست جایگاه تبلیغاتی در نمایشگاه‌های آنلاین فصلی ییلاق، کسب و کار خود را بهتر به نمایش بگذارید.

 درخواست

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تمامی شرایط و درج تبلیغات، درخواست خود را از طریق فرم تماس با ییلاق ارسال نمائید.

ییلاق در یک نگاه

ایران کشوری است که از اقوام گوناگونی تشکیل شده است، لذا نمایش آداب و رسوم و مشکلات آن‌ها نیازمند رسانه‌ای اختصاصی است. در راستای تحقق این هدف و ماموریت بزرگ، ییلاق اولین شبکه ویدئویی آنلاین ایلات و قومیت‌های مختلف ایران می‌باشد. این شبکه ویدئویی با هدف پرداختن به تمامی مباحث مربوط به ایلات و قومیت‌های ایران، سعی در نشان دادن آداب، رسوم، عقاید، مشکلات و چالش‌های آنها دارد. لذا ماموریت اصلی ییلاق، سازماندهی، توسعه خدمات ویدئویی و در دسترس قراردادن این اطلاعات مربوط به ایلات ایران برای کاربران خود در سرتاسر جهان به منظور شناساندن فرهنگ‌های زیبا و اصیل آن‌ها، است.

مسئولیت محتوای ویدئوها و هر گونه پاسخگویی به ادعاهای محروطه توسط اشخاص حقیقی،حقوقی با منتشر کننده است و ییلاق هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ییلاق می باشد.