گزارشگر

شما می‌توانید به عنوان گزارشگر، با ییلاق همکاری نمایید. در این نوع همکاری شما با هر وسیله فیلم برداری با ساختاری که ییلاق برای تهیه گزارش به شما ارائه می‌دهد، از آداب، رسوم و یا مشکلات ایلات و عشایر منطقه خود گزارش‌های تصوری و گویا، تهیه و به ییلاق ارسال فرمائید.

گروه مستند

گروه مستند ییلاق با برنامه‌های مدون اقدام به تهیه مستند‌های مختلفی در قبایل و ایلات ایران جهت به تصویر کشیدن آداب و رسوم دیرینه آن‌ها می‌نماید. شما می‌توانید با عضویت در تیم مستند ییلاق، همکاری و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تهیه مستند از ایلات و قبایل منطقه خود را فراهم آورید.

 مدیریت محتوا

تیم مدیریت محتوای ییلاق، متشکل از تیم حرفه‌ای ویرایش گزارشات و مستند‌های ییلاق است. شما با عضویت در این تیم می‌توانید از راه دور با ییلاق همکاری داشته باشید.

توسعه دهنده

ییلاق دائما در حال توسعه و بروزرسانی می‌باشد. شما با ارسال رزومه خود می‌توانید با تیم توسعه دهنده ییلاق همکاری نمایید.

درخواست

در صورت علاقه و تمایل به همکاری با گروه ییلاق، درخواست خود را از بخش تماس با ییلاق ارسال نمایید.

ییلاق در یک نگاه

ایران کشوری است که از اقوام گوناگونی تشکیل شده است، لذا نمایش آداب و رسوم و مشکلات آن‌ها نیازمند رسانه‌ای اختصاصی است. در راستای تحقق این هدف و ماموریت بزرگ، ییلاق اولین شبکه ویدئویی آنلاین ایلات و قومیت‌های مختلف ایران می‌باشد. این شبکه ویدئویی با هدف پرداختن به تمامی مباحث مربوط به ایلات و قومیت‌های ایران، سعی در نشان دادن آداب، رسوم، عقاید، مشکلات و چالش‌های آنها دارد. لذا ماموریت اصلی ییلاق، سازماندهی، توسعه خدمات ویدئویی و در دسترس قراردادن این اطلاعات مربوط به ایلات ایران برای کاربران خود در سرتاسر جهان به منظور شناساندن فرهنگ‌های زیبا و اصیل آن‌ها، است.

مسئولیت محتوای ویدئوها و هر گونه پاسخگویی به ادعاهای محروطه توسط اشخاص حقیقی،حقوقی با منتشر کننده است و ییلاق هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ییلاق می باشد.